Harman/Kardon Citation 200 Black (HKCITATION200BLK)
- Модель: HKCITATION200BLK
- Наявність: В наявності
Опис: Harman/Kardon Citation 200
До 8 годин безперервного відтворення музики при повному заряді.
Корпус захищений від вологи за стандартом IPX4.
Ваш особистий помічник активізується фразою «Окей, Google!».
Налаштуйте вашу колонку через додаток Google Home.
Доступ до більш, ніж 300 сервісів потокової передачі музики.
Регульована робота мікрофонів.
Легке оновлення функцій.
Регульована робота мікрофонів.
Легке оновлення функцій.
Загальні характеристики
Вид акустикиПортативна
ПризначенняВологозахищена
Звуковая система2,0
Сумісність з ОСAndroid
iOS
Матеріал корпусаПластик
Захист від вологиЗахист від бризок
Наявність підсвіткиНі
Колір моделіЧорний
Портативна
Вологозахищена
2,0
Android
iOS
Пластик
Захист від бризок
Ні
Чорний
Якість аудіо
Відтворення аудіоBluetooth 4.2
Wi-Fi
Сумарна потужність50 Вт
Співвідношення сигнал/шум80 дБ
HI-RES AUDIOНі
Bluetooth 4.2
Wi-Fi
50 Вт
20 кГц
80 дБ
Ні
Функції
Наявність смарт-функційНі
Можливість зарядки смартфонаНі
AirPlayТак
FM радіоНі
ГодинникиНі
МікрофонТак
ІнтерфейсиUSB-C
Так
Так
USB-C
Живлення
Вид живленняВбудований акумулятор
від USB
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність аккумулятора4800 мАгод
Вбудований акумулятор
від USB
Li-Ion
4800 мАгод
Габарити і комплектація
Габарити ВхШхГ219 × 178 × 172 мм
Вага2,85 кг
ОсобливостіГабарити (Ш × В × Г): 178 × 219 × 172 мм (стягнута ремінцем); Розміри підставки для зарядки (Ш × В): 4,8 "× 0,6 (123 × 15 мм); Динамік: 1 × 25 мм (високочастотний динамік), 1 × 200 мм (низькочастотний динамік); Час заряду акумулятора: 3 години (підставка для зарядки або USB-C 5 В / 2 А); Підтримувані формати аудіо: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus; В режимі прослуховування музики: до 8 годин ( варіюється в залежності від рівня звуку і наповнення)
219 × 178 × 172 мм
2,85 кг