Harman/Kardon Citation 200 Black (HKCITATION200BLK)
Код товара: 507341
  • Модель: HKCITATION200BLK
  • Наявність: В наявності
Опис: Harman/Kardon Citation 200
До 8 годин безперервного відтворення музики при повному заряді.
Корпус захищений від вологи за стандартом IPX4.
Ваш особистий помічник активізується фразою «Окей, Google!».
Налаштуйте вашу колонку через додаток Google Home.
Доступ до більш, ніж 300 сервісів потокової передачі музики.
Регульована робота мікрофонів.
Легке оновлення функцій.
Загальні характеристики
Вид акустики
Портативна
Призначення
Вологозахищена
Звуковая система
2,0
Сумісність з ОС
Android
iOS
Матеріал корпуса
Пластик
Захист від вологи
Захист від бризок
Наявність підсвітки
Ні
Колір моделі
Чорний
Якість аудіо
Відтворення аудіо
Bluetooth 4.2
Wi-Fi
Сумарна потужність
50 Вт
Мінімальна відтворювана частота
20 Гц
Максимальна відтворена частота
20 кГц
Співвідношення сигнал/шум
80 дБ
HI-RES AUDIO
Ні
Функції
Наявність смарт-функцій
Можливість зарядки смартфона
AirPlay
Так
FM радіо
Годинники
Мікрофон
Так
Інтерфейси
USB-C
Живлення
Вид живлення
Вбудований акумулятор
від USB
Автономна робота
До 8 годин
Тип акумулятора
Li-Ion
Ємність аккумулятора
4800 мАгод
Габарити і комплектація
Габарити ВхШхГ
219 × 178 × 172 мм
Вага
2,85 кг
Особливості
Габарити (Ш × В × Г): 178 × 219 × 172 мм (стягнута ремінцем); Розміри підставки для зарядки (Ш × В): 4,8 "× 0,6 (123 × 15 мм); Динамік: 1 × 25 мм (високочастотний динамік), 1 × 200 мм (низькочастотний динамік); Час заряду акумулятора: 3 години (підставка для зарядки або USB-C 5 В / 2 А); ​​Підтримувані формати аудіо: HE-AAC, LC-AAC, MP3, Vorbis, WAV (LPCM), FLAC, Opus; В режимі прослуховування музики: до 8 годин ( варіюється в залежності від рівня звуку і наповнення)